Przejdź do treści

FAB SLAV – trzecia edycja słowiańsko – bałtyckich siódemek Roller Derby w Warszawie

  • przez

8 lutego 2020 odbędzie się trzecia edycja szalonego słowiańsko-bałtyckiegFAB SLAV – trzecia edycja słowiańsko – bałtyckich siódemek Roller Derby w Warszawieo turnieju roller derby, w którym udział weźmie 10 drużyn, 40 sędziów oraz spora liczba wolontariuszy, rozegranych zostanie 17 meczy, a na koniec wszyscy będziemy się bawić do rana na after party.

Trzecie miejsce na 7 Hearts Tournament w Pradze

  • przez

1 czerwca 2019 w czeskiej Pradze odbył się Turniej Siedmiu Serc zorganizowany przez drużynę Hard Breaking Dolls. Warsaw Hellcats Roller Girls połączyły serca z Worst Warsaw Derby Team oraz Polish Men’s Roller Derby i stworzyły drużynę Apokaliptyczna Trzcina Szczebrzeszyna, groźną nie tylko dla języków przeciwników. Dowodem jest trzecie miejsce w turnieju.

Dwie drużyny roller derby cieszą się po meczu

Engagement Zone – majowy doubleheader

  • przez

11 maja 2019 Warsaw Hellcats Roller Girls zorganizowały międzynarodowy doubleheader, na którym zmierzyły się z Riga Roller Derby. Natomiast Polish Men’s Roller Derby rozegrali mecz z Team Denmark – Men’s Roller Derby. Wyrównany poziom w przypadku rywalizujących drużyn zapewnił duże emocje i świetną rozgrywkę.